Související zápas

Florbal Chodov
Florbal ChodovOlomouc
11:2(3:1,5:1,3:0)
so 24. 9. 2022 17:00 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 3. kolo
9_20220826_101349.jpg
30_20220922_184053.jpg

ŽENY PŘIVÍTAJÍ DOMA OLOMOUC!

Naše lvice prožívají povedený vstup do nové sezóny, v prvních dvou zápasech získaly skalp loňských semifinalistů Tatranu Střešovice a Ostravy. Nyní budou chtít na úspěšný start navázat doma s Olomoucí.

Také Olomouc nevstoupila do sezóny vůbec špatně, když v prvním kole přejela Mladou Boleslav jasně 6:1. Daleko od bodů nebyly olomoucké hráčky ani proti Bulldogs Brno, kde prohrály až gólem osmnáct vteřin před koncem. Před sobotním duelem tak patří Olomouci se třemi body šesté místo. Bodování týmu zatím vede Lucie Cholinská.

V táboře Chodova zatím může panovat spokojenost, pod trenérem Ondřejem Neumanem se mladému týmu daří, pět bodů a čtvrté místo toho jsou jasným důkazem. Lvice se v úvodu sezóny opírají především o silnou defenzívu a parádně chystající brankářky. Jak Jana Christianová, tak při své premiéře proti Tatranu Karolína Bačková, předvedly skvělé výkony a obě si ze svých zápasů odnesly ocenění pro nejlepší hráčku utkání.

Olomoucké hráčky jedou do Prahy s jasným cílem, stát se prvním katem Chodova v letošní sezóně. Naše holky samozřejmě budou chtít udržet neporazitelnost a zároveň kontakt s čelem soutěže. Je tedy jasné, že nás v sobotu čeká další atraktivní střetnutí.