0:11(0:3,0:2,0:6)
so 11. 2. 2023 18:00 @ Nová MSH Mladá Boleslav, Extraliga žen, 20. kolo

FA MB vs. FLORBAL CHODOV 0:11, Lvice nepřipustily překvapení

V sobotu čekal ženy předposlední výjezd v rámci základní části, tentokrát zamířily na palubovku týmu, který jim letos již body sebral a to Mladé Boleslavi.

Chodov tentokrát nechtěl připustit žádné drama a od prvních minut se snažil diktovat tempo. Ve třetí minutě šel poprvé do vedení, parádní střelou otevřela skóre Markéta Prontekerová. Další změnu stavu nabídla desátá minuta, Karolína Janatková se protáhla po levé straně a z velkého úhlu překonala domácí brankářku. Závěr pak patřil chodovské kapitánce, její rána byla několikrát tečovaná a nakonec skončila v domácí brance.

I ve druhé třetině byly naše hráčky výrazně střelecky aktivnější. Domácí gólmanku zasypaly celkem šestnácti střelami. Dlouho se jim však nedařilo navýšit své vedení. Až ve třiatřicáté minutě přišla další změna stavu, po přihrávce Břeské zvýšila na 0:4 Karolína Janatková. A to nebylo všechno, o minutu později Tereza Míková vypíchla domácí brankářce míček a zapsala pátý gól lvic.

Třetí třetina se již proměnila v chodovskou exhibici. Nejprve Karolína Janatková zkompletovala hattrick. Pětkrát se pak výběr trenéra Ondřeje Neumana prosadil v závěrečných pěti minutách. Počtvrté se do statistik zapsala Karolína Janatková, kromě ní pak také Kristína Belicová, Markéta Prontekerová, Kristina Venerová a Barbora Fáčková. Domácí již příliš nehrozily a tak si Karolína Bačková po výhře 0:11 připsala čisté konto.