11:2(3:1,5:1,3:0)
so 24. 9. 2022 17:00 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 3. kolo

FLORBAL CHODOV vs. FBS OLOMOUC 11:2, LVICE MAJÍ TŘETÍ VÝHRU V ŘADĚ!

Lvice v druhém domácím zápase sezóny přivítaly soupeře z daleké Olomouce.

Zápas odstartoval řadou nepřesností na obou stranách a také přesilovou hrou Olomouce, která jí dokázala využít a v deváté minutě viděli fanoušci první branku zápasu. Hned při následujícím střídání však mohly slavit i domácí hráčky. Pěknou kombinaci s Lucií Bohumínskou zakončila úspěšně Ivana Vachovcová. Stejná hráčka překonala o dvě minuty později hostující brankářku podruhé a poslala svůj tým do vedení. To ještě umocnila minutu před koncem Sofie Skalíková a v šatně našeho týmu tak po první třetině mohla panovat dobrá nálada.

Povzbuzené úspěšnou první třetinou nastoupily lvice do té druhé velmi aktivně a na olomouckou branku se valil jeden útok za druhým. Tři z nich byly úspěšné a po dvou trefách Markéty Prontekerové a jedné Daniely Frantíkové vedly domácí hráčky v osmadvacáté minutě již 6:1. Poté se však podařilo zapsat do statistik také Olomouci, na tuto branku však odpověděly skvěle hrající Markéta Prontekerová s Ivanou Vachovcovou, obě zkompletovaly hattrick a určily po čtyřiceti minutách stav 8:2.

Třetí třetina začala úspěšně využitou přesilovku zásluhou Karolíny Janatkové. Chodovská krasojízda pokračovala i nadále. V šestačtyřicáté minutě mohli fanoušci slavit jubilejní desátý gól o který se postarala Emilie Skalíková. Definitivní razítko na zisk třech bodů dala Kristína Belicová. Chodovské ženy přehrály Olomouc jasně 11:2 a zůstávají dále neporaženy.

Sérii výher budou mít svěřenkyně Ondřeje Neumana šanci prodloužit již ve středu v derby proti Bohemians.