Florbal ChodovOtrokovice
8:2(1:1,4:0,3:1)
pá 7. 10. 2022 19:00 @ SH Jižní Město, Livesport Superliga, 5. kolo

FLORBAL CHODOV vs. PSG PANTHERS OTROKOVICE 8:2, druhá výhra v řadě!

Důležitý zápas čekal v pátek večer naše muže, kteří bojovali o druhé letošní vítězství proti Otrokovicím.

Úvod byl z obou stran opatrný a dlouho mu kralovali brankáři. Až do šestnácté minuty, kdy kouzlo hostující svatyně odčaroval Marek Vávra. Otrokovicím se povedlo srovnat v samotném závěru a po brance Nehily byl stav vyrovnaný.

I ve druhé třetině se však čekalo na branku velmi dlouho, po té první, kterou vstřelil Marek Vávra se však strhla chodovská lavina. Ondřej Vošta s Tomem Ondruškem velmi rychle přidali další branky a během pouhé minuty se tým Davida Podhráského dostal do vedení 4:1. To ještě vylepšil v sedmatřicáté minutě Jakub Dufek a podtrhl naší povedenou třetinu.

V osmačtyřicáté minutě sice Nehila korigoval, domácí to však nerozhodilo a velmi rychle opět odpověděli, hattrick zkompletoval Marek Vávra. Hosté se sice chtěli ještě pokusit o zdramatizování, Karel Hodík však jakékoliv komplikace odmítl a tak to byli naši muži, kdo zásluhou Ondry Vošty a Jakuba Dufka definitivně potvrdili zisk třech bodů pro Chodov.

A-tým tedy zapisuje druhé vítězství v řadě a stoupá tabulkou vzhůru. Třetí bude chtít přidat již v neděli na hřišti Ostravy.