Související zápas

Florbal Chodov
SpartaFlorbal Chodov
3:4(2:2,1:2,0:0)
ne 27. 11. 2022 18:00 @ UNYP ARENA, Livesport Superliga, 11. kolo
9_20220826_101349.jpg
61_20221122_110025.jpg

PREVIEW: Muže čeká dvojzápas se Spartou

Minulý víkend zaznamenali muži proti Karlovým Varům druhou nejvyšší výhru v klubové historii. Navázat na ní se pokusí v atraktivním pražském derby proti Spartě, která nás čeká tento týden hned dvakrát, dnes v osmifiinále poháru Českého florbalu, v neděli pak vyzveme Spartu na jejím hřišti v rámci Superligy.

Sparta před letošní sezónou sáhla ke změně na trenérském postu. Ondřeje Kašpárka vystřídal Marek Vojta. Pod novým trenérem nebyl vstup do sezóny v podání sparťanského výběru ideální, když z úvodních pěti zápasů zaznamenal hned tři porážky. Po té poslední se však výsledky začaly zlepšovat a s tím spojený posun tabulkou vzhůru. Aktuálně je Sparta pátá, o tři body před chodovským výběrem. Lídrem produktivity je letní akvizice Jiří Curney, který nedávno dosáhl na 800 superligových bodů. Hned za ním nalezneme stříbrného medailistu z nedávného Mistrovství světa Mikuláše Krbce.

Chodov má za sebou gólově velmi bohatý víkend. Zatímco čtvrteční přestřelka vítězně neskončila, tak v sobotu to byla jednoznačná záležitost a tři body proti Karlovým Varům. Výhra a shoda ostatních výsledků nás zatím posunula na šesté místo. Po reprezentační přestávce se ve velké formě vrátili Marek Vávra s Tomem Ondruškem, oba víkend zakončili shodně ziskem osmi bodů.

V uplynulém ročníku si oba celky body rozdělily a v obou případech platilo spojení můj dům, můj hrad a potvrdilo se to i v úvodu letošní sezóny, kdy Sparta uspěla v základní skupině vrcholové části poháru 8:3. Bude toto pravidlo platit i po tomto dvojzápase? To se dozvíme již dnes od 19:30 na Jižním Městě a v neděli od 18:00 v UNYP Aréně. Přijďte nás podpořit.