Související zápasy

Florbal Chodov
9_20231115_141236.jpg
125_20230316_113905.jpg

PREVIEW: Muži se pokusí vyrovnat sérii s Bohemians

O víkendu pokračuje čtvrtfinálová série Livesport Superligy proti Bohemians, která se přesouvá do naší domácí haly na Jižní Město.

Sobotní duel byl polovinu zápasu velmi vyrovnaný, ve druhé třetině si Bohemians vytvořili pětibrankový náskok, který si v závěru již pohlídali a došli si po výhře 10:5 pro první bod ve čtvrtfinálové sérii. K lepšímu výsledku nepomohli ani Jiří Bauer s Tomem Ondruškem, kteří si oba připsali gól a asistenci. O den později se klukům nepovedl start do utkání, kdy si klokani vytvořili výrazný náskok. Ve třiačtyřicáté minutě sice vykřesal naději na drama Ondřej Vošta, který snížil na 5:2, závěr však opět patřil výběru trenéra Michala Jedličky, který zvítězil 12:4 a ujal se vedení ve čtvrtfinále 2:0.

Úvodní víkend ukázal velkou ofenzivní sílu Bohemians, i když se muži opravdu snažili, tak lovili míček ze své sítě celkem dvaadvacetkrát. O body se starala především dvojice Jan Řehoř a Šimon Hronek, na druhé straně vede bodování týmu kapitán Tom Ondrušek. První dva zápasy dopadly lépe pro našeho soupeře, série se však hraje na čtyři vítězná střetnutí a my rozhodně nic nebalíme a o víkendu budeme chtít oplatit stejnou mincí. K tomu však budeme potřebovat vaší podporu, tak nás přijďte podpořit v sobotu a neděli do haly na Jižní Město a pomozte vytvořit pořádné peklo.