Související zápas

Florbal Chodov
TatranFlorbal Chodov
4:5(3:1,1:1,0:3)
so 26. 11. 2022 19:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Extraliga žen, 12. kolo
9_20220826_101349.jpg
62_20221124_110445.jpg

PREVIEW: Ženy se chystají na Tatran

Konec listopadu a začátek prosince nachystal našim ženám pořádně těžký los. Během tří kol na ně čekají všechny týmy, které Chodov doplňují v elitní čtyřce soutěže. Minulý týden to bylo proti vedoucím Vítkovicím. Nyní holky čeká přímý souboj o druhé místo proti Tatranu Střešovice.

Tatran by rád zakončil sezónu premiérovou účastí v Superfinále, které jim v posledních dvou ročnících těsně uniklo, když v obou případech vystavil Střešovicím stopku právě Chodov. Aktuálně probíhající sezónu odstartovaly naše soupeřky skvěle, během jedenácti zápasů zaznamenaly pouze jednu porážku v prodloužení od našeho výběru a nad jejich síly byly rovněž Vítkovice. Aktuálně však drží sérii devíti výher v řadě, které je posunuly na třetí místo, o pouhý bod za naše ženy. Střešovické hráčky se opírají o silné přesilové hry, které mají druhé nejlepší v celé soutěži. Bodování týmu vede jasně Kateřina Seemanová, která zatím nastřádala třiadvacet bodů.

Svěřenkyně Ondřeje Neumana o víkendu zaznamenaly první ligovou porážku v sezóně, když je doma opustila střelecká produktivita a proti Vítkovicím padly 1:3. Místo útoku na vedení v soutěži se tak musejí ohlížet za sebe, kde již číhá dvojice Tatran a Ostrava. Mezi druhým a čtvrtým místem je aktuálně rozdíl pouhé čtyři body. V utkání pravděpodobně dojde na souboj dvou brankářek patřících do elitní pětky ligových statistik chodovské Jany Christianové a střešovické Moniky Šolleové. První letošní měření sil dopadlo lépe pro Chodov. V parádním utkání tehdy naše lvice zvítězily 4:3 po samostatných nájezdech. Hattrickem se blýskla Andrea Břeská.

Ženy chtějí po poslední porážce opět naskočit na vítěznou vlnu. Nečeká je však nic jednoduchého a opět budou potřebovat vaši podporu. Přijďte je v sobotu podpořit do střešovické Stodoly a ukázat, kdo je v Praze jedničkou.

Související články

Florbal Chodov
61_20221122_110025.jpg

PREVIEW: Muže čeká dvojzápas se Spartou

Minulý víkend zaznamenali muži proti Karlovým Varům druhou nejvyšší výhru v klubové historii. Navázat na ní se pokusí v atraktivním pražském derby proti Spartě, která nás čeká tento týden hned dvakrát, dnes v osmifiinále poháru Českého florbalu, v neděli pak vyzveme Spartu na jejím hřišti v rámci Superligy.