Související zápas

Florbal Chodov
TatranFlorbal Chodov
4:5(3:1,1:1,0:3)
so 26. 11. 2022 19:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Extraliga žen, 12. kolo
9_20220826_101349.jpg
63_20221129_085238.jpg

Tatran Střešovice vs. FLORBAL CHODOV 4:5, otočka v podání Lvic!

Po šlágru s Vítkovicemi měly ženy na programu další důležitý souboj o přední příčky ligové tabulky. Ve střešovické Stodole vyzvaly domácí Tatran.

Lepší vstup do zápasu měly tentokrát domácí hráčky, již ve čtvrté minutě zakončila rychlou kombinaci úspěšně Simona Korbelářová. Tatran byl v první třetině aktivnější a v sedmé minutě byl odměněn druhou brankou, o kterou se postarala Kateřina Seemannová. Chodovské lvice se pomalu dostávaly do tempa a v šestnácté minutě se i ony dočkaly, Daniela Frantíková zůstala chvíli volná na středu hřiště a po přihrávce Natálie Balkové snížila na 2:1. Poslední slovo však měly opět domácí florbalistky. Michaela Mechlová ranou pod břevno nedala Janě Christianové šanci.

I ve druhé třetině sledovali fanoušci parádní zápas, na góly se sice čekalo o něco déle, předvedená hra však musela bavit. Skóre se znovu měnilo až ve čtyřiačtyřicáté minutě, kdy Lucie Bohumínská dostala Chodov na dostřel. Bohužel stejně jako v úvodní části zápasu, tak i nyní měly poslední slovo domácí hráčky a po gólu Radky Korbelářové byl rozdíl ve skóre opět dvoubrankový.

Do třetí části byl úkol jasný, pokusit se překlopit vývoj na svou stranu. Dlouho se však výběru trenéra Ondřeje Neumana nedařilo vstřelil kontaktní branku. Až deset minut před koncem vykřesala naději Markéta Prontekerová. Když pak Kristina Belicová o pár střídání později vyrovnala na 4:4, bylo jasné, že nás čeká opravdu strhující závěr. Tři minuty před koncem dostaly chodovské ženy šanci rozhodnout a to díky přesilové hře. Z početní výhody uplynulo pouhých osm vteřin než Daniela Frantíková překlopila vývoj poprvé ve prospěch našeho týmu a nakonec i vystřelila tři body.

Ženám se dlouho v zápase nevedlo, v závěru však ukázaly sílu a po parádním obratu berou všechny body, díky kterým si upevnily druhé místo.

Související články

Florbal Chodov
62_20221124_110445.jpg

PREVIEW: Ženy se chystají na Tatran

Konec listopadu a začátek prosince nachystal našim ženám pořádně těžký los. Během tří kol na ně čekají všechny týmy, které Chodov doplňují v elitní čtyřce soutěže. Minulý týden to bylo proti vedoucím Vítkovicím. Nyní holky čeká přímý souboj o druhé místo proti Tatranu Střešovice.